اول نام
خداوندگار دانایی و توانایی

اولین همایش تخصصی آموزش و استخدام مدیریت فروش وسایل بازی‌های آموزشی - فکری

اگر امید و آرزویی ندارید ،
به این همایش تشریف نیاورید
متاسفانه ما کاری برای شما
نمیتوانیم انجام دهیم .

اگر میلی ندارید که بهتر باشید و در آمد بیشتری را نمی خواهید ، کسی برای شما کاری نمیتواند انجام دهد .
بعضی ها برای دنباله رو بودن خلق شده اند ، بعضی ها هم بدنیا آمده اند که رهبر باشند . فرض ما بر این است که شما برای دنباله رو بودن خلق شده اید . تقریبا نه شما و نه ما ، کسی را ندیده ایم که از این جواب خوشش بیاید .
داشتن بلند پروازی عاقلانه ، برای رسیدن به موفقیت بزرگ ضرورت دارد .

این همایش ابتدای راه فوق ستاره شدن در فروش است . این همایش متعلق به فروشندگان بلند پروازی است که میخواهند فروش و در آمدشان را با استخدام شدن نزد ما، به سرعت افزایش دهند

یکی از مشکلات بازار امروز در دنیا و خصوصاً در ایران ، چگونگی ارایه محصول از طرف فروشنده است . در حقیقت فروشنده پل ارتباطی فی مابین تولید و تقاضا توسط مشتری است . هنگامی که این پل ارتباطی دارای ضعف باشد ، تولید دچار نقص و تقاضا دچار نقصان میشود . در حالی که هم تولید و هم تقاضا وجود دارد ، اما چرخه ی فروش ، بواسطه ی ضعف عملی و علمی فروشنده ، دچار کم کاری و در نهایت برشکستگی میشود .
در ایران لفظ فروشنده بطور حرفه ای بکار گرفته نمیشود و اغلب فروشندگان بواسطه روابط دوستانه یاارتباط تلفنی یا اتفاقی ( با یک آگهی ) انتخاب می شوند . از آنجایی که در ایران شغل فروشندگی شغل پردرآمدی نیست و نیز فروشنده دارای امنیت شغلی نمیباشد و همچنین کارفرمایان حاضر به سرمایه گذاری بر روی فروشندگان نیستند ، به همین خاطر در کمتر فروشگاه یا مغازه ای ، شاهد هستیم که در مدت چند سال ، یک فروشنده ثابت و ماندگار ، در جایی حضور داشته باشد .
البته بر کارفرمایان حرجی نیست ، چه اگر فروشنده ای زبردست باشد ، کارفرما خود او را به جایگاه متعالی فروش خواهد رساند . زیرا یک فروشنده ی خوب ، ثروتی بزرگ برای یک کارفرمای تولید کننده است . از طرفی ، بر فروشنده هم نمیتوان خرده گرفت ، چون بدون هیچگونه آموزشی و صرفاً از طریق آزمون و خطا ، شغل فروشندگی را یاد گرفته است . عدم فضای آموزشی مدیریت فروش حرفه ای در ایران ، چرخه ی فروش را عملاً دچار رکود کرده است .

تنها مانع اساسی بر سر راه موفقیت بزرگ در فروش ، توانایی فروشنده در وادار کردن مشتری به تصمیم گیری است ، که با آموزش های صحیح میتوان به این مهم نایل آمد .

متاسفانه اکثریت فروشندگان ( بالغ بر 95 % ) به طور حرفه ای آموزش ندیده اند و این فروشندگان میتوانند با اندک دانش و مهارت بیشتر بر میزان فروش خود بیفزایند . گاه برای تبدیل شدن به یک فوق ستاره در فروش تنها به یک مهارت بیشتر احتیاج دارید .
همه در کار فروشند . هر کاری که بکنید ، فروش است . همه ی زندگی شما فرآیندی ادامه دار از ارتباط برقرار کردن ، متقاعد کردن و تاثیر گذاشتن بر دیگران است . توانایی شما در فروختن ایده ها و نظرهایتان ، موفقیت شما را در زندگی و کار و حرفه تان رقم میزند . تفاوتهای جزیی در زمینه های کلیدی می تواند نتایج فوق العاده ای ایجاد کند یا بهتر است بگوییم : تحت تاثیر نقاط قوت خود به شرایط امروز رسیده اید اما نقاط ضعف شما در حال حاضر مانع موفقیت بیشتر و سریع شما شده اند .

با آموزش های تخصصی فروشندگی ما همراه شوید ، سپس استخدام شوید و به یک فروشنده ی فوق ستاره ی حرفه ای تبدیل شوید ، با درآمدی افسانه ای
ما به شما آرزو نمی فروشیم ، ما به شما کمال حقیقت را بازگو میکنیم و آنرا به واقعیت تبدیل می کنیم .

به خاطر داشته باشید هر چه خودتان را بیشتر دوست بدارید ، دیگران را بیشتر دوست خواهید داشت و وقتی دیگران را دوست بدارید حس اعتماد و اطمینان آنها به شما بیشتر می شود و هر چه اطمینان آنها به شما بیشتر شود ، با احتمال بیشتری آنچه را می فروشید از شما می خرند .
هم اکنون زمانی عالی برای زنده بودن و کار کردن در حرفه فروش است . بدون توجه به فراز و نشیب های اقتصادی و یا تغییرات موقتی در صنعت و تولید ، هرگز فرصتی بهتر از این برای دست یافتن به هدف هایتان وجود نداشته است . هرگز فرصتی بهتر از این نداشته اید تا سطح زندگی خود را بالا ببرید . امروزه بیش از هر زمانی با آموزش های ما ، میتوانید فروشنده ی حرفه ای بشوید . از اینها که بگذریم ، وقتی پیوسته بر مهارتهای خود میافزایید ، موقعیت شما در ماهها و سال های آینده بهتر و بهتر میشود .
هر چه در کار فروش بیشتر پیشرفت کنید فرصت های بیشتری به رویتان گشوده میشود . به گفته ی دکتر توماس استنلی ، یکی از نویسندگان کتاب « همسایه میلیونر » ، 5 % از میلیونرهای خود ساخته در آمریکا را فروشندگانی تشکیل میدهند که برای شرکت های دیگری کار کرده اند . راهی که این اشخاص پیموده اند کاملا مستقیم و مشخص است اول در کار فروش پیشرفت کردند . دوم در نتیجه ی این فروش خوب ، به زندگی سطح عالی رسیدند و سوم بخش قابل توجهی از درآمدشان را پس انداز و بعد آن را سرمایه گذاری نمودند . شما هم میتوانید همین کار را انجام دهید .
قانون بزرگ در باره ی سرنوشت بشر ، به خصوص در کار فروش ، همان قانون علت و معلول است . این قانون می گوید برای هر چیزی که اتفاق می افتد ، علتی وجود دارد . اگر دنبال هدف خاصی هستید ( معلول ) ، میتوانید آنرا به دست آورید . کافی است کسی را پیدا کنید که آن کار را با موفقیت انجام داده ( علت ) ، و بعد ببینید که او برای رسیدن به این موفقیت چه کرده است و شما هم سرانجام به همان نتیجه ی او میرسید . این اصل علت و معلول نشان میدهد که چگونه اشخاص از شکست به موفقیت رسیدند .دنیای بیرون شما بازتاب دنیای درون شما است . شما کسانی ، شرایطی و فرصتهایی را به خود جلب می کنید که با اندیشه های غالب شما همخوانی داشته باشد . وقتی فکرتان را عوض می کنید ، زندگیتان را تغییر میدهید و این طرز کار این قانون است .

به هر چیزی اغلب اوقات فکر کنید ، همان می شوید .

دنیای بیرون شما با دنیای درونتان در ارتباط است و از آنجایی که تنها شما هستید که میتوانید تصمیم بگیرید در باره چه موضوعاتی فکر کنید ، شما در نهایت تعیین می کنید که در زندگی تان چه حادثه ای باید اتفاق بیفتد .در مدت 25 سال ، دکتر مارتین سلیگمن در دانشگاه پنسیلوانیا ( یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکاست که در شهر استیت کالج ایالت پنسیلوانیا قرار دارد ) با بیش از 350000 فروشنده گفتگو کرد تا بداند آنها اغلب اوقات به چه فکر می کنند . درآمدهای این اشخاص با انگاره های فکری آنها مقایسه شد تا معلوم شود کدام فرآیند فکری بیشترین درآمد را تولید می کند .
آیا میدانید فروشندگان برتر اغلب به چه فکر میکنند ؟ بسیار ساده است . آنها به این فکر می کنند که چه میخواهند و چگونه باید یه خواسته خود برسند . آنها در تمام مدت روز به هدفهایشان فکر میکنند و اینکه چگونه میتوانند به این هدف خود برسند . از آنجایی که هر چه بیشتر به هدفتان فکر کنید و در باره اش حرف بزنید ، مثبت تر و شفاف تر میشوید ، این فروشندگان سه تا پنج برابر بیشتر از فروشندگان معمولی می فروشند . فروشندگان متوسط و معمولی در بخش اعظم اوقات خود به مسایل فکر میکنند و در باره ی مسایل حرف میزنند .
آمادگی ذهنی به آمادگی جسمانی شباهت فراوان دارد . اگر همه روزه تمرینات ورزشی انجام دهید ، سرانجام به آمادگی جسمانی می رسید . به همین شکل اگر همه روزه تمرینات ذهنی داشته باشید به زودی به آمادگی ذهنی می رسید . عزت نفس فراوان را تجربه می کنید و به اعتماد به نفس و ذهنیت مثبت می رسید . پردرآمدترین فروشندگان از عزت نفس فراوان برخوردارند . همه چیز بستگی به این دارد که خودتان را چقدر دوست دارید هر چه خودتان را بیشتر دوست داشته باشید بهتر کار می کنید ، هر چه بهتر کار کنید ، خودتان را بیشتر دوست می دارید . اینها هر کدام یکدیگر را تقویت میکند . هر چه خودتان را بیشتر دوست بدارید ، هدف ها و معیارهای بلندتری را برای خود در نظر می گیرید . به توانمندی خود برای موفق شدن اعتماد بیشتری می کنید و بهتر میتوانید با ناملایمات و دشواریها برخورد کنید .

ما در آموزش هایمان به شما یاد خواهیم داد :

- چگونه مانند فروشندگان بزرگ فکر کنید
- چگونه نسبت به خود خوشبین تر و خلاق باشید
- چگونه احساس شادی و اثربخشی بیشتری کنید
- چگونه عزت نفستان را بالا ببرید
- چگونه فروشنده فوق ستاره شوید
- چگونه درآمدتان را بالا ببرید
- چگونه به هدفهایتان فکر و هدف گذاری کنید
- چگونه مصمم و متعهد شوید که در ردیف بهترینها قرار بگیرید
- چگونه رفتار کنید که گویی شکست در کار نیست
- چگونه با تمام وجود فروش کنید
- چگونه برای فروش به هر مشتری آماده باشید
- چگونه به یادگیری ادامه دار در طول زندگیتان متعهد شوید
- چگونه مسیولیت کامل نتایج خود را بپذیرید
- چگونه متخصص بهبود شرایط مالی شوید
- چگونه بر اعتبار خود نزد مشتری بیفزایید
- چگونه با اعتراضات فروش برخورد موثر داشته باشید
- چگونه با قیمتها برخورد حرفه ای کنید
- چگونه قطعی کردن فروش را بیاموزید
- چگونه از قاعده 80 به 20 در همه کارها استفاده کنید
- چگونه قلمرو خود را سازماندهی کنید

و در انتها شما را استخدام می نماییم

شرکت رایگان شما در همایش = شنیدن :

- هدف از برگزاری همایش
- مبانی آموزشی در طول دوره ی آموزش
- زمان کل دوره ی آموزش
- چرا میبایستی فروشنده شویم ؟
- فروش یعنی چه ؟
- اثرگذاری ذهنتان بر خوشبختی شما
- آشنایی با مبانی فروش
- چرا شما را استخدام میکنیم ؟
- چگونه شما به استخدام مجموعه در خواهید آمد
- خواست مجموعه از شما ، پس از آموزش و استخدام
- آشنایی با ابزارهای بازی فکری و آموزشی
- چگونه میتوانید ارتقای شغلی پیدا کنید
- چگونگی عملکرد یک مرد موفق در حوزه ابزار بازی فکری – آموزشی
- و اینکه چگونه میتوانید با یک استخدام ساده ، ثروتمند شوید ، اما به شرطی که .......


ورود به همایش رایگان و بدون شرط جنسیتی است .
اما میبایستی الزاماً با داشتن شرایط استخدامی ذکر شده در ذیل و همچنین ثبت نام در سایت جهت صدور کارت در همایش ، شرکت نمایید . در غیر اینصورت از حضور گرامیتان ، پوزش میطلبیم .

شرایط استخدام

1- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

2- دارا بودن کارت پایان خدمت برای آقایان

3- سن متقاضیان باید بین 20 تا 35 سال ( متولدین 1374 الی 1359 ) باشد.